WIELKIE ŚWIĘTO - MUNDURY ROZDANE

W dniu 19 grudnia 2008 roku odbyła się w naszej szkole podniosła uroczystość rozdania mundurów i ślubowania uczniów klas pierwszych Liceum z programem policyjnym. Aktu wręczenia mundurów dokonali zaproszeni goście na czele z Panem inspektorem Zbigniewem Ostrowskim – Komendantem Miejskim Policji w Tarnowie, Panem Mieczysławem Krasem – Starostą Powiatu Tarnowskiego oraz Panem Bogdanem Staszem – Wójtem Gminy Gromnik.

Charakter uroczystości był bardzo uroczysty, a przyczynili się do tego sami uczniowie, nauczyciele – wychowawcy oraz licznie przybyli z terenu kilku województw rodzice i rodziny uczniów. Najdłuższą drogę, ponad 700 km pokonała rodzina Abramowiczów, która przybyła do nas z okolic Szczecina. W części artystycznej zaprezentowali się uczniowie klas I i III LO, którzy przygotowali uroczystą akademię bożonarodzeniową. Koleżanki i koledzy z klas drugich przygotowali konkursy zmuszające młodszych rocznikowo uczniów do wykazania się sprawnością fizyczną i umysłową. Rywalizację wygrała klasa Ia. Swój najnowszy pokaz zaprezentowała sekcja karate pod kierownictwem senseja Tomasza Moździerza. Na koniec ponad 300-tu osobowa grupa uczniów, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości spotkała się przy suto zastawionym wigilijnym stole. Wszystkiemu towarzyszył śpiew kolęd, życzenia oraz radość ze wspólnego spotkania.

 

Kalendarium

Kalendarium 2014/2015

Kalendarium
  • 01.09.2014 - rozpoczęcie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych
  • 22 - 31.12.2014 - zimowa przerwa świąteczna
  • 16.02.2015 - 01.03.2015 - ferie zimowe
Więcej...

PARTNERZY MEDIALNI


PARTNERZY EDUKACYJNI